załóż konto
Strona główna Lista kategorii Regulamin Nagrody FAQ Ranking Kontakt
Strona główna > POZOSTAŁE > Pozostałe

Co zrobić żeby nie iść do szkoły

Informacje o poradzie

Co zrobić żeby nie iść do szkoły

Data dodania: 2010-02-12

Autor: gospodarz

Zgłoś nadużycie

Jutro sprawdzian - nic nie umiesz? Trzeba coś wymyślić, żeby nie iść do szkoły. Od wieków, najbardziej znamienitym objawem choroby jest wysoka temperatura, a termometr jest łatwo oszukać, tak aby rodzicie powiedzieli "tak, jesteś chory, lepiej szoruj do łóżka".
Termometr należy złapać końcówkami placów i jego metalową końcówkę delikatnie, ale szybko pocierać do, aż temperatura osiągnie ok. 38 stopni. Nie wolno przesadzać, bo jeszcze przez taki przekręt skończymy w drodze do szpitala (jeśli np. rozgrzejemy go do 40 stopni).
Najważniejsza sprawa to aktorstwo, jeśli nie umiesz zagrać chorego, to "sztuczna" wysoka temperatura w niczym nie pomoże. Musisz podkreślać, że boli cie głowa, że kręci ci się w głowie, że masz biegunkę i chcę ci się wymiotować. Udawaj przybitego i schorowanego.
Oczywiście można też domowymi sposobami wywołać biegunkę, wymioty czy prawdziwą wysoką temperaturę. Jednym z najbardziej sprawdzonych sposobów jest zjedzenie surowego ziemniaka, popijając go dużą ilością wody. Wtedy już po kilkunastu minutach albo zaczniemy wymiotować, albo dostaniemy biegunki, a już na pewno podniesie się temperatura.

Reklama

Podobne porady

Polecane strony


Wykonanie strony: SI2.pl