załóż konto
Strona główna Lista kategorii Regulamin Nagrody FAQ Ranking Kontakt
Strona główna > DOMOWE SPOSOBY > Zdrowie

Domowe sposoby na świerzb

Zdjęcia

Świerzb skutki

Informacje o poradzie

Domowe sposoby na świerzb

Data dodania: 2010-02-03

Autor: annuska

Zgłoś nadużycie

Każdy kto miał okazję doświadczyć świerzbu wie, jakie to denerwujące uczucie i nieraz wykonywanie jakichkolwiek zadań, pomijając drapanie jest niemożliwe. Najlepiej udać się do lekarza, albo do apteki. Jednak czasem jesteśmy zmuszeni radzić sobie samemu w domu. Oto kilka propozycji.
Jeśli odczujesz u siebie świerzb, który przenosi się na inne organizmy, musisz zadbać o to, aby leczeniem objęte zostali wszyscy mieszkańcy domu. Wszystkie ciuchy, muszą zostać wyprane, w miarę możliwości w jak najwyższej temperaturze. Najlepiej wszystko, z czego często się korzysta porządnie wyszorować (dzieciom zabawki, wannę, umywalkę, muszlę, naczynia, garnki etc.). Koniecznie pierzemy pościel i bieliznę w wysokich temperaturach.
Do naturalnych sposobów leczenia świerzbu można zaliczyć również olejki lawendowe i herbaciane. Olejki można dodawać do kąpieli, do możliwie jak najwyższej temperatura. Krople można również wymieszać z niewielką ilością wody i miodu, a następnie aplikować na dotknięte świerzbem miejsca.

Reklama

Podobne porady

Polecane strony


Wykonanie strony: SI2.pl