załóż konto
Strona główna Lista kategorii Regulamin Nagrody FAQ Ranking Kontakt
Strona główna > DOMOWE SPOSOBY > Pielęgnacja ciała > Pozostałe

Domowe sposoby na bielsze zęby

Zdjęcia

Białe zęby domowym sposobem

Informacje o poradzie

Domowe sposoby na bielsze zęby

Data dodania: 2010-02-15

Autor: gospodarz

Zgłoś nadużycie

W tej poradzie pokażę jak wybielić zęby domowymi sposobami, będą to dokładnie trzy najbardziej popularne metody:

Do wybielenia zębów domowym sposobem będziemy potrzebować cytrynę, cytryna ma właściwości wybielające i to dzięki nim możemy w bardzo prosty sposób wybielić zęby. Na początku, musimy pokroić cytrynę na dość grube plasterki, około 1cm (grubość plasterków zależy od naszych zębów). Później możemy delikatnie odkroić skórkę (jeśli nie chcesz jej odkrajać, pamiętaj żeby cytrynę dokładnie wymyć przed pokrojeniem). Na końcu musimy włożyć plasterek cytryny do ust i zamknąć je, tak żeby zęby znalazły się pomiędzy plasterkiem. Czynność powtarzamy kilka razy w tygodniu.

Do drugiego sposobu będziemy potrzebować sodę oczyszczającą, z której robimy pastę, dodając do niej trochę wody. Następnie szczotkujemy normalnie zęby. Tej metody nie należy stosować zbyt często, ponieważ niszczy szkliwo i po częstym myciu możemy odczuwać ból zębów.

Ostatni sposób, do którego potrzebujemy: proszek do pieczenia, cytrynę. Z tych produktów robimy pastę, a następnie szczotkujemy zęby. Ta metoda działa podobnie do tej opisanej wyżej i również niszczy szkliwo, zbyt częste mycie może prowadzić do bólów zębów.

Polecam przed skorzystaniem z którejś z domowych metod skonsultować się z dentystą, który pomoże  w doborze odpowiedniej i sprawdzi czy zęby są gotowe na wybielanie. Przez to unikniemy ewentualnych nieprzyjemności.

Reklama

Podobne porady

Polecane strony


Wykonanie strony: SI2.pl